Zásadnú úlohu dnes v logistike hrajú informačné systémy. Softvér, ktorý riadi expedovanie, dopravu, zúčtovanie dobierok atď. je niečo, čo našim zákazníkom šetrí tisíce eur ročne.

Pre fulfillment máme vo vlastnej réžií vyvíjané dve aplikácie – WMS (Warehouse management system) pomenovaný Kika a klientskú web aplikáciu Zoe. Vďaka Zoe a napojeniu dát na Váš softvér cez API máte dokonalý prehľad a jednoduchú prácu s objednávkami, skladom a zásielkami. V reálnom čase na webe alebo vo výstupoch xml/excel vidíte tovar skladom, pohyby u každej položky, importované objednávky zákazníkov a dokumenty k nim (faktúry, dodacie listy, výdajky...).

Po spracovaní u nás sa tovar preklápa do zásielok – s potvrdením expedovania, trackovacím číslom u dopravcu, cenou za službu a prepravu. Ak tovar zákazník vráti, spracované vratky a podklady – dokumenty, fotky k nim vidíte opäť v systéme. Dáta medzi nami, Vami a Vašimi zákazníkmi sa dajú prenášať rôznymi spôsobmi. Zákazníkom pre doručením posielame informačné smsky, emaily.

V rámci pokročilejšej integrácie vieme poskytnúť fakturačný modul aj na medzinárodný zásielkový predaj, payment processing modul na spracovanie dobierok a párovanie s faktúrami, online naceňovanie balíkovej prepravy do sveta, kompletný manažment vratiek vrátane dobropisovania a vyplácania peňazí, skladovú evidenciu tovarov so spotrebným dátumom, big data analýzy predaja a nákupu na sklad atď.

http://www.finila.com, http://www.selfdrillingscrews.eu, http://www.htest.me

http://www.self-healingmaterials.com

 

 

informacny system fulfillment 3.skpicking fulfillment.sk 2dopravnik krabice fulfilment.sk