Slovenský eshop, ktorý chce expandovať.

Skladujeme, balíme a doručujeme mu akýkoľvek tovar čím mu odpadá starosť s priestormi a ľudmi. Vďaka naším systémom a službám sa može daný eshop naplno venovať obchodu. Nie je limitovaný nárastom objednávok, zvládneme vyriešit sezónne výkyvy a platí len za realizované služby. Zvládne aj expanziu do sveta, keďže mu doručíme tovar za výhodnu cenu vďaka rozsahu kamkoľvek. Aj slovensky eshop može byť svetový.

Zahraničný obchodník, potrebujúci doručovanie tovaru do nášho regiónu.

Zabezpečíme import tovaru zo zahraničia. Prepojením informačných systémov zákazník vidí čo sa mu s tovarom deje. Poskytujeme lacnejšie služby ako v jeho rodnej krajine. Z nášho slovenského fulfillment housu mu vieme poskytnúť okrem slovenskej a stredouerópskej distribúcie aj svetovú. Veľmi výhodný voľba pre európskych a svetových predajcov tovaru

Výrobca, importér, exportér, zásobovanie a pod.

Riešime rôzne formy distribúcie šité na mieru zákazníkovi. Je jedno, či to je balík, paleta, kontajner, kamión, dokládka a pod., zrealizujeme outsourcing logistiky tak aby tovar úspešne dorazil k svojim zákazníkom.

Importér

Importio, a.s. sa zaoberá importom rôznych spotrebných tovarov z Ázie, Južnej Afriky a Anglicka. Od momentu vzniku zverila spoločnosť kompletnú logistiku našej firme a pravidelne na mesačnej báze zabezpečujeme naskladnenie cca 5 kamiónov tovaru do nášho centrálneho skladu. Asi 15 paliet tovaru je určených pre slovenský trh, zbytok konsolidujeme na úrovni paliet a posielame do našich partnerských fulfillment firiem v Poľsku a Estónsku. Tovar pre slovenský trh posielame z operatívneho skladu kuriérmi v rámci Slovenska alebo zabezpečujeme zásobovanie maloobchodných partnerov vlastným rozvozom.

Výrobca

Slovenský výrobca ručne tkaných ornamentov nám zveril celosvetovú distribúciu jeho výrobkov. Vďaka naozaj unikátnym produktom, materiálom predáva do desiatok krajín sveta a Fulfillment.sk sa mu stará o posielanie medzinárodných zásielok prepravnou spoločnosťou UPS. Malá manufaktúra 5 zamestnancov vyprodukuje mesačne asi 100 kusov ornamentov, z ktorých len 1 skončí v SR. Dá sa povedať, že pre biznis výrobcu je globálna logistika absolútne kľúčová. Jeho výrobky sa už dostali do Grónska, na ostrov Guadalcanal, do Seattlu, Ohňovej zeme… ale samozrejme aj do bežnejších lokalít ako Berlín, Moskva, Tokio.

Online obchod s doplnkami k oblečeniu

Pán Michal mal úspešný internetový obchod predávajúci doplnky k oblečeniu. Denne mu prišlo cca 10 objednávok, ktoré bolo treba zabaliť a odniesť na poštu. Táto bežná operatíva zabrala aj 2 hodiny z jeho času denne. Po prepočítaní nákladov spojených s touto činnosťou zistil, že sa mu ďaleko viac oplatí využiť služby fulfillment.sk, vďaka ktorým sa môže viac venovať svojim podnikateľským aktivitám, ako keby si tieto činnosťi aj naďalej zabezpečoval sám.

Internetový obchod s horolezeckou výbavou

Pán Gregorský bol skúsený horolozec, ktorý zliezol skoro celú severnú pologuľu. Zároveň bol aj prevádzkovateľom internetového obchodu predávajúceho horolezeckú a turistickú výstroj. Postupom času sa objednávky množili a pánovi Gregorskému sa čoraz ťažšie darilo skĺbiť svoju lezeckú vášeň a podnikateľskú činnosť. Uzavrel s nami zmluvu na výkon fulfillmentových služieb, vďaka ktorej teraz dokáže manažovať svoj obchod z akéhokoľvek miesta na Zemi s pripojením na internet.

Online obchod s preplneným skladom

Pani Javorinská bola mamička na materskej dovolenke, ktorá si privyrábala prevádzkovaním internetového obchodu s domácimi potrebami. S pribúdajúcimi objednávkami tovar v jej byte zaberal čoraz viac miesta. Vďaka narastajúcemu času potrebnému na skompletizovanie a expedíciu objednávok sa mohla čoraz menej venovať svojmu potomkovi. Pani Javorinská sa teda rozhodla outsourcovať tieto služby spoločnosťou Fulfillment.sk. V týchto dňoch pre ňu zabezpečujeme skladovú a distribučnú operatívu my, a ona si môže ďalej vychutnávať svoje materstvo.

Marketingová agentúra Futurios

Marketingová agentúra Futurios ma zákazníka, ktorý sa v rámci PR rozhodol posielať každý mesiac 1000 darčekov náhodne vybraným používateľom jeho služieb. Pre túto komunikačnú agentúru je však distribúcia tovaru úplne mimo jej core biznisu a nemá s ňou žiadne skúsenosti. Futurios sa teda rozhodol uzavrieť s nami zmluvu na službu fulfillment a skladovanie – starosť s darčekmi prenechá na Fulfillment.sk. Pri danom objeme a jednorazovom odosielaní dostane zľavu, splní požiadavky svojho klienta a rozšíri si ponuku služieb do budúcnosti.

Zvýšenie konkurencieschopnosti: posilnenie distribučnej cesty

Spoločnosť Teleproducts sa zameriavala na zásielkový predaj rôznych produktov od posilňovacích prístrojov až po kozmetické prípravky prostredníctvom telemarketingu. Prevádzkovať sklad a distribúciu vo vlastnej réžii bolo pre ňu personálne a finančne veľmi náročné. Spoločnosť Teleproduct sa teda rozhodla pre Fulfillment.sk. Získala tak silného partnera zabezpečujúceho kompletnú distribúciu tovaru pri celkových nižších nákladoch.

picking fulfillment.sk 6order fulfillment.sk 4