Kuriérske služby – balíková logistika:

Doručenie tovaru je možné kdekoľvek v rámci Slovenska, Európy a sveta.

Zo dňa na deň doručíme tovar na Slovensku, ďalej do a z

Českej republiky (čítaj viac),
Nemecka (čítaj viac),
Francúzska,
Poľska (čítaj viac),
Maďarska (čítaj viac),
Rakúska (čítaj viac),
Rumunska (čítaj viac),
Bulharska (čítaj viac),
Slovinska (čítaj viac),
Chorvátska (čítaj viac),
Talianska (čítaj viac),
pobaltských štátov (čítaj viac),
a ďalších krajín.

Zasielanie tovaru (zásielok) zabezpečujeme vlastnými vozidlami alebo inou kuriérskou spoločnosťou. Realizujeme aj zúčtovanie dobierok v krajinách Európy.

Veľkou výhodou je, že do vyššie uvedených krajín CZ, HU, PL, RO, SLO, FR, HR, BG, AT, DE, SWZ, IT máme vlastné priame linky (linehaul), kde odovzdávame tovar lokálnym kuriérom. Smerom naspäť je tým pádom možný zvoz vratiek alebo preprava tovaru z našich vratkových skladov v daných krajinách. Ostatné krajiny doručujeme cez inú dopravnú schému samozrejme tiež.

Vzhľadom na naše veľké objemy zásielok máme výborné ceny u všetkých globálnych doručovateľských spoločností. Využite našu lacnú dopravu do celého sveta.

Doručíme Váš tovar zákazníkom-fyzickým osobám a taktiež aj firmám (pravidelné zásobovanie)

V rámci Bratislavy a hlavných miest je možné aj same day delivery ( dodanie v ten istý deň). Do 24, 48 hodín dopravíme expresne tovar aj na Nový Zéland (napr. náhradné diely). Časovo dôležité zásielky nie sú problém.

Dopravu realizujeme aj prostredníctvom pošty. Zabezpečujeme garantované doručenia a osobné odbery pre vašich zákazníkov.

Cargo:

Riešime cestné (paletová doprava, dokládky, kamióny), námorné a letecké cargo či už v rámci Slovenska, Európy alebo sveta

Doprava väčších objemov je hračka. Po celej Európe dopravíme palety, dokládky (LTL), celokamiónové množstvá (FTL) bez starostí s hľadaním prepravcov.

Zabezpečíme Vám prepravu kontajnerov, paliet od výrobcu kdekoľvek v zahraničí priamo na Slovensko a naopak.

kurier fulfillment.sk 3

doprava, baliky, kurier

cargo fulfillment.sk 1