Riešime distribúciu tovaru pod jednou strechou - skladujeme, balíme a doručujeme Váš tovar a zásielky. Bez Vašich starostí a lacnejšie. Pre všetky typy tovarov a veľkostí balíkov, paliet.

Fulfillment (anglický výraz order fulfillment/fulfilment, slovenský vybavenie objednávky) v širšom význame znamená kompletný proces logistiky od okamihu predaja až po doručenie tovaru zákazníkovi realizovaný špecializovanou firmou. Je chápaný ako distribúcia tovaru (v balíkoch, obálkach, na paletách) koncovému zákazníkovi treťou stranou – poskytovateľom fulfillmentových služieb. Jednoduchšie povedané, fulfillment je všetko, čo musí poskytovateľ urobiť od chvíle, kedy predajca obdrží objednávku, do okamihu keď je tovar kupujúcemu fyzicky dodaný.

Firma poskytujúca tieto služby outsourcingu logistiky sa nazýva fulfillment house, alebo 3PL poskytovateľ (third party logistics provider). Najvačší poskytovateľ v strednej Európe je naša firma FHB Group.

Proces fulfillmentu zahŕňa činnosti skladovania, balenia, vychystávania a doručovania (doprava-kuriér) tovaru tretích strán za pomoci informačných systémov a moderných technológií.

Služba je určená pre firmy, ktoré pracujú s fyzickým tovarom. Ide najmä o eshopy, zásielkové predaje, exportérov, importérov, vyrobné spoločnosti, reklamné POS materiály, náhradné diely, spotrebný materiál a pod...

Miesto skladovania a balenia je v našich skladoch. Doručenie tovaru je možné kdekoľvek v rámci Slovenska, Európy a sveta a vďaka nášmu objemu za výborné ceny

Výhody fulfillmentu sú nesporné:

- úspora času. Získate viac času na primárne činnosti biznisu
- zásadné zníženie nákladov na logistiku vďaka našej špecializácii a rozsahu služieb
- zavedenie systému a získanie know-how
- rýchlejší rast Vašej spoločnosti.

Efektívne riešenie distribúcie a logistiky tovarov je dnes jedným z najdôležitejších faktorov úspechu, hlavne obchodných firiem.

Tešíme sa na spoluprácu.

Ľubomír Fogaš                      Peter Horník
spolumajitelia, konatelia

o naspacking fulfillment.skkurier fulfillment.sk 3